Od 1. rujna do 1. listopada 2020. na zahvate blefaroplastike u lokalnoj anesteziji odobravamo 20% popusta. Naručite se na 022 643 876 ili na info@mcvodice.hr i zablistajte uz ovaj mali estetski zahvat koji izvode naši vrhunski kirurzi docent Krešimir Bulić i docent Draško Cikojević.
Blefaroplastika je operacija kojom se uklanja višak kože s kapaka i repozicionira masno tkivo kapaka kako bi se očima dao svježiji izgled.
Osim poboljšanja estetskog izgleda, ova operacija vrlo često ima i funkcionalnu korist, jer višak kože kod nekih osoba djelomično zaklanja i vid. Može se izvoditi sama, ili u kombinaciji s podizanjem čela kod osoba koje imaju spuštene obrve.
Kako se izvodi operacija?
U najvećem broju slučajeva operaciju je moguće izvesti u lokalnoj anesteziji, što znači da nekoliko sati nakon operacije možete ići kući. Nakon operacije ćete na mjestima rezova na donjim i gornjim kapcima imati minimalne flastere koji neće ometati vid. Možete očekivati da će se poslije operacije oko očiju pojaviti podljeva, koji će sami nestati kroz otprilike 7 dana.
Hoće li biti potrebno vaditi konce?
Konce na kapcima obično uklanjamo peti dan nakon operacije, kako bi post operacijski ožiljak bio što manje vidljiv. Ožiljak je obično skriven u kožnom naboru te je već kratko vrijeme nakon operacije gotovo neprimjetan.